MURF20060R
Product Categories
KANG DA ELECTRONICS CO.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MURF20060R
Part Number : MURF20060R
Manufacturer : GeneSiC Semiconductor
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : MURF20060R.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : MURF20060R More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Chassis Mount
Reverse Voltage : 600 V
Peak Reverse Current : 25 µA
Max Reverse Voltage (DC) : 600 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Rectifiers - Arrays
Qty : 385 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Building automation PC & notebooks
Packaging : Bulk
Max Surge Current : 800 A
Reverse Recovery Time : 75 ns
Average Rectified Current : 200 A